WoW Model Viewer Nedir?

WoW Model Viewer Nedir?

WoW Model Viewer tek başına veri okuma programı olup, (World of Warcraft) oyunu ile birlikte çalışmaktadır. Bu program, oyun modellerini görmek için izin verir. Oyunun içindeki modellerin tasarımlarıyla oynamak istiyorsanız, bu program veri dosyalarında okuma tüm dışında etkileşim yapmamaktadır. Eğer “modeli değiştirmek” için bir yol arıyorsanız, bu sizin işinize yaramaz. Program, karakterleri görmek için öğeler ile oyun içindeki animasyonları eş zamanlı performansı görmeye izin verir.

Bloodelf Character

Oyun içinde  ki herhangi bir karakter ve ya nesnenin çeşitli dokularını kullanarak ya da mevcut herhangi bir karakterin bazı (underlaying) detaylarını görüntüleyebileceğiniz iskelet sistemi vardır.

Creature

Machinima yapımına destek için de eklenilen (imparticularly) partikül ışıklı gösterim sistemi bulunmaktadır. Özelliğin kişileştirilmesi ve istenilen ayarlara getirilmesine program yapımcıları tarafından izin verilmiştir. Modellerin arka sahnelere montajında sahneler ile model uyumu için yardımcı olması planlanarak sahne ışığı sistemi geliştirilmiştir.

Lighting

WoW Model Viewer için Hazırladığımız Görsel Eğitim Setinin 1. Dersini buradan izleyebilirsiniz..

Etiketler: , , ,